Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu – Nowe Oznakowanie

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu z dumą prezentuje nowe, praktyczne oznakowanie, wykonane przez naszą firmę. To kompleksowe rozwiązanie, obejmujące kilkadziesiąt elementów, które znacząco ułatwiają poruszanie się po placówce zarówno pacjentom, jak i lekarzom.

Oznakowanie Zewnętrzne

Już na zewnątrz wita nas estetyczny pylon z dokładną mapą SCCS. To pierwsze, co rzuca się w oczy i co stanowi doskonały punkt orientacyjny dla wszystkich odwiedzających.

Oznakowanie Wewnętrzne

Wewnątrz budynku znajdziemy szeroką gamę oznakowania, które zapewnia przejrzystość i łatwość nawigacji: bezbarwne tablice informacyjne, tablice z dibondu białego, grafiki na ścianach, tabliczki z dibondu szczotkowanego w windach.

Efekty

Nowe oznakowanie w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu to nie tylko estetyczne rozwiązania, ale przede wszystkim praktyczne udogodnienia, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników placówki. Cieszymy się, że nasza firma mogła przyczynić się do tego projektu, oferując najwyższej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania w zakresie oznakowania.