Klient

Instytucje Medyczne, Instytucje Publiczne  

Lokalizacja

Polska 

Okres Realizacji

2020-2022

Zakres Prac

Lampy UV-C, przyłbice, osłony antywirusowe

Walka z COVID-19

Projekty lampy UV-C to reakcja firmy Plex na pandemię COVID-19 trwająca od lutego 2020. W tym czasie firma Plex zaprojektowała wg własnego pomysłu UV-C lamp czyli lampę bakteriobójczą i wirusobójczą.

Lampa UV-C przeznaczona jest do zastosowań w pomieszczeniach publicznych nie tylko o charakterze medycznym jak szpitale, poradnie medyczne, gabinety fizykoterapii, ale może być stosowana z powodzeniem także w przedszkolach, żłobkach, szkołach czy po prostu w domach prywatnych. Firma Plex przeprowadziła w autoryzowanym laboratorium badania potwierdzające 99.9% skuteczność w zwalczaniu bakterii i wirusów, uzyskała również dla produktu atest Państwowego Zakładu Higieny.

Lampy UV-C zaprojektowane przez Plex występują w różnych odmianach i o różnej wydajności w zależności od wielkości pomieszczenia i sposobu korzystania.
Oprócz lamp UV-C nasza firma przyczyniła się do walki z pandemią zaprojektowaliśmy i sprzedajemy osłony antywirusowe oraz przyłbice.
Firma Plex w 2020-2022 współpracuje z bankiem PKOBP S.A. zaopatrując oddziały w całej Polsce w osłony nabiurkowe z poliwęglanu. Do tej pory wykonaliśmy i dostarczyliśmy ponad 750 osłon.

Pobierz katalog